analizaphotography

news

Posted in wydarzenia by analiza on 28 kwietnia 2011Kochani jeśli mieszkacie blisko Łodzi bądź planujecie to jakże zacne miasto odwiedzić w najbliższym czasie mam dla Was nie lada gratkę.  Otóż jeden z ambasadorów F O T O F E S T I W A L U   zorganizował akcję rozdawania biletów na wybraną przez Was samych wystawę tego wydarzenia :) Po więcej szczegółów zapraszam tu: http://www.fotomargines.pl/2011/04/28/fotofestiwal-lodz-2011-rozdajemy-bilety/ i pamiętajcie –  czas ucieka :)

.

.

Druga sprawa, o której chciałam Was poinformować to warsztaty z cyklu ‚poznaj swoją lustrzankę’ oferowane przez PWSTiV, inne- z zasad kompozycji, dagerotypii, cyjanotopii i kilku jeszcze całkiem fajnych spraw. Sprawdźcie koniecznie tą stronę: http://fotofestiwal.com/2011/wydarzenia/warsztaty/ być może interesujące Was zajęcia okażą się bezpłatne? :)

.

.

Trzeci i ostatni news zainteresuje zarówno osoby, które rozważały kupno kompaktu z wymienną optyką jak i te, które na ich temat reagują alergicznym ‚pff ‚. Otóż Samsung całkiem za darmo i całkiem bezinteresownie ;> postanowił udostępnić swoje kompakty szerszemu gronu. Podczas Fotofestiwalu możliwe będzie wypróbowanie tego sprzętu i – co najważniejsze – wyrobienie sobie własnej opinii na jego temat. Sama chętnie wypróbowałabym NX10 / EX1 :) Znów, szczegóły znajdziecie pod tym oto linkiem: http://fotofestiwal.com/2011/news/samsung-wypozycza-aparaty-podczas-fotofestiwalu/ 

.

.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: