analizaphotography

the voices in my head

Posted in photography by analiza on 4 Maj 2011

they keep on coming back…
____


Asia przyjechała do nas wczesnym wtorkowym rankiem z Krakowa  i gdyby ode mnie to zależało – wcale nie wracałaby do domu (najchętniej schowałabym ją gdzieś pod kurtką i zatrzymała tylko dla siebie :)  Tak to już czasem bywa jak bliźniak spotyka bliźniaka :) Troszkę z nami wymarzła, troszkę buszowała w krzaczkach naszych jędrzejowskich, zwiedziła nasze zacne piwnice i ogrody muzealne. Dużo się działo w stosunkowo krótkim czasie. Było wietrznie i zupełnie nie-majowo a słońce przegrywało z grubą warstwą chmur, dlatego postanowiliśmy z Leszkiem nie narażać Asi bardziej niż to absolutnie konieczne na zapalenie opon mózgowych i wybrać dwie, coprawda najbardziej oklepane ale za to najcieplejsze, miejscówki.  Mimo wszystko nie chcemy, żeby nas źle wspominała :)


Przeglądając portfolio tej zaledwie siedemnastoletniej (!) modelki można popaść w niemałe kompleksy. Tyle pięknych, niesamowicie emocjonalnych,  ale też naprawdę dobrych, dobrych zdjęć. Z jednej strony jest to mobilizujące, budzi w człowieku ambicję i zapał do pracy, z drugiej jest wiadrem zimnej wody wylanej na czasem zbyt zuchwałe podejście do fotografii. Przydają się oba faktory :)

Czytając Jej referencje na MM zgadzam się z każdym wypowiedzianym tam słowem, co zdarza mi się dość rzadko. Jest liryczna, romantyczna, krucha a zarazem silna. Dojrzała. Świadoma.
Życzę sobie więcej takich spotkań, nawet jeśli zdjęcia nie wychodzą do końca tak, jak bym tego chciała ( w moim przypadku 99%).

P.S.
Asia to niesamowita kobietka i zrobiłyśmy razem naprawdę sporo zdjęć, niewykluczone więc że w najbliższym czasie zrobi się na tym blogu odrobinę monotematycznie :)
Ale, ale ale – wiem, że lubicie piękne kobiety, więc nie sądzę, by ktoś z tego względu  protestował? :)

Reklamy

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. onibe - blog kulturny said, on 4 Maj 2011 at 19:36

    najbardziej podobają mi się pierwsze i ostatnie, ale ogólnie: gra muzyka ;-)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: